معرفی:

درمانگاه شبانه روزی صابرین رشت پس از آغاز کار در سال ۱۳۷۲ برنامه ی اصلی خود را خدمت رسانی به ایثارگران و خانواده محترم آنها قرار داده بود که ارائه مناسب خدمت باعث شد علاوه بر ایثارگران، عموم مردم نیز برای دریافت خدمات درمانی به این درمانگاه مراجعه نمایند. این درمانگاه با تمام بیمه ها مخصوصاً بیمه تکمیلی ایثارگران قرارداد کامل دارد.

این درمانگاه از قدیمی ترین، جامع ترین و پر مراجعه ترین درمانگاه های استان گیلان بوده که از سال تاسیس آن به صورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به اهالی محترم استان گیلان و عمدتاً شهرستان رشت، مخصوصاً ایثارگران و خانواده های محترم آنها می باشد. موقعیت جغرافیایی مناسب، محوطه وسیع، پوشش بیمه ای کامل، تعرفه های پایین و خدمت رسانی مناسب طی سالیان متمادی باعث شده است که این درمانگاه به عنوان یکی از محورهای بهداشت و درمان در سطح استان شناخته شود.

در سال ۱۳۹۸ با واگذاری درمانگاه های بنیاد به شرکت متد،درمانگاه صابرین نیز تحت پوشش این شرکت درآمد.

شرکت متد با هدف تامین انواع خدمات پزشکی، پیراپزشکی و پشتیبانی مربوطه اعم از خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی، توانبخشی، بازرگانی مشتمل بر صادرات و واردات، خرید و فروش تجهیزات پزشکی، دارو و تولید تجهیزات پزشکی و توانبخشی و قطعات ارتز و پروتز و اخذ نمایندگی از کمپانیهای داخل و خارج کشور تأسیس و هر ساله روند پویا و روبه رشد خود را ادامه داده است و با در اختیار گرفتن مراکز مختلف، افتتاح مراکز جدید و تجهیز با دستگاههای به روز و پیشرفته و همچنین با استخدام نیروهای توانمند و کارآزموده هر روز بر قدرت و توان خود افزوده است.