درمانگاه صابرین رشت متولی طرح پایش سلامت در گیلان است

درمانگاه صابرین رشت متولی طرح پایش سلامت در گیلان است

عبدالله پاکاری در آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید درمانگاه صابرین رشت،درمان را یکی از اولویت های جامعه هدف بنیاد دانست و اظهار کرد:با توجه به افزایش میانگین سنی خانواده های شاهد و ایثارگر حوزه درمان از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

به گزارش ایثار گیلان،پاکاری، طرح پایش سلامت ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران را یکی از برنامه های بنیاد برای بهبود وضعیت درمان جامعه هدف دانست و افزود: درمانگاه صابرین متولی طرح مذکور در استان گیلان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ضمن قدردانی از دکتر اسدپور و معارفه دکتر کوهساری به عنوان سرپرست جدید درمانگاه صابرین رشت،خاطرنشان کرد:جابجایی و تغییر و تحول در سیستم اداری طبیعی است و می تواند منشا برکت و حرکت و پویایی در راستای پیشبرد اهداف سازمانی شود.
پاکاری با اشاره به سابقه دکتر کوهساری در خدمت رسانی به ایثارگران، یادآور شد:تلفیق تجربه و تخصص در نهایت رضایتمندی خانواده های معظم شاهد و ایثارگران را به دنبال دارد.
وی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا شرایط خاصی را در کشور ایجاد کرده است،گفت:در شرایط خاص باید مدیریت خاص داشته باشیم و از همه ظرفیت ها به صورت خاص استفاده کنیم تا مشکلات مردم به حداقل برسد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان درمانگاه صابرین رشت را یک برند دانست و تصریح کرد: اساس شکل گیری این درمانگاه خدمت رسانی به ایثارگران در حوزه درمان است و لذا تمام تلاش ها برای جلب رضایت جامعه هدف بنیاد صورت گیرد.
وی خواستار استفاده از ظرفیت درمانگاه صابرین برای خدمت رسانی به عامه مردم در روزهای کرونایی شد و اظهار کرد: از ظرفیت کادر درمانی این مرکز برای ارتقای کمی و کیفی خدمات به مراجعه کنندگان استفاده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *