واکنش به پیام دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب به کادر بیمارستانی و پرستاری

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد :

انسجام برای شکست کرونا در مراکز درمانی کشور/ واکنش به پیام دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب به کادر بیمارستانی و پرستاری

انسجام برای شکست کرونا در مراکز درمانی کشور با پیام دلگرم کننده رهبر انقلاب اسلامی ایران افزایش یافته است به طوری که عده‌ای از پرستاران بخش قرنطینه به صورت ویژه اعلام کردند که با تمام توان برای شکست کرونا از جان مایه می‌گذارند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، بلافاصله پس از جدی شدن بحث کرونا در کشور رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از اقدامات پزشکان و پرستاران و کادر درمانی که این روزه خط مقدم مبارزه با کرونا هستند تقدیر و تشکر کرده است.

برای بررسی بازخوردهای این پیام راهی مرکز درمانی قلب ساری می‌شویم، فعالیت در این مرکز تخصصی درمانی مانند روزهای گذشته به قوت خویش باقی است، البته حساسیت‌های بهداشتی درمان به نسبت روزهای گذشته به صورت جدی‌تر پیگیر برای جلوگیری از انتشار بیماری انجام می‌شود.

با چند تن از کادر درمانی این مرکز در ارتباط با پیام دلگرم کننده رهبر انقلاب اسلامی صحبت کردیم.

خانم پرستاری که برای ثبت ورود به محل کار وارد گیت وردی بیمارستان شد، با ما همکلام شد.

وی با اعلام اینکه پیام رهبر انقلاب اسلامی ایران برای ما مایه دلگرمی شده و با همه توان برای مقابله با ویروس کرونا مقابله می‌کنیم.

این خانم پرستار اعلام کرد که پیام رهبر انقلاب قوت قلبی برای پرسنل و کادر درمانی بوده است.

تعداد علاقمندان به ابراز ارادت به رهبر انقلاب پس از اینکه متوجه شدند خبرنگار هستم، زیاد شده است.

یکی از اعضای پرسنل اداری این مرکز درمانی اعلام کرد است، اقدام رهبر انقلاب اسلامی در پیام به پرسنل بیمارستانی بسیار اثر بخش و کمک کننده و نقطه اتکا است.

وی اضافه کرد:  این اقدام نشان می‌دهد که حساسیت به حفظ سلامت جامعه در بالاترین سطوح نظام وجود دارد و فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی توان ما را برای مقابله با ویروس کرونا افزایش داده است.

صالحی دیگر عضو پرسنل این مرکز با اعلام اینکه ما سرباز نظام هستیم، افزود: با همه توان برای خدمت به کشور آماده هستیم و در حد وسع و توان خویش برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می‌کنیم.

وی اضافه کرد: کشور در حال حاضر نیاز به همدلی و همراهی دارد، بهترین راه مقابله با این ویروس توجه به صحبت‌های متولیان درمان و پس از آن اجرایی کردن مباحث بهداشتی است.

این پرسنل مرکز بیمارستانی ادامه داد: تلاش ما برای بهبود وضعیت با تمام توان ادامه دارد و پیام رهبر انقلاب اسلامی را با جان و دل پذیرا هستیم.

دیگر پرستار بیمارستان که به صورت طرحی در این مرکز درمانی فعالیت می‌کند، با اعلام اینکه پیام رهبر انقلاب اسلامی ایران برای ما دل  گرم کننده بوده است.

وی اضافه کرد: همه توان خویش را برای بهبود بکار می‌بریم.

این خانم پرستار در عین حال دغدغه‌های در ارتباط با همراهی و همکاری مردم داشت و گفت: مردم با مراعات و رعایت بهداشت و درمان برای کنترل این ویروس می‌توانند کمک کار خوبی باشند.

در حال جمع کردن پرونده این گزارش از مرکز قلب ساری بودم که خانم پرستاری وقتی متوجه حضورم شد اعلام کرد که پیام رهبر انقلاب اسلامی قوت قلبی برای ما پرسنل درمانی شده و همه در کنار همدیگر کرونا را شکست می‌دهیم.

اما نمی‌توان از کنار پیام به این مهمی توسط پرسنل بیمارستانی که پنجه در پنجه با کرونا قرار گرفتند به سادگی گذشت.

بدون توضیح درباره این عکس و تنها با انتشار آن تنها می‌توانیم اعلام کنیم با وجود پرسنل متعهد در مراکز درمانی ما کرونا را شکست می‌دهیم.

علم و فناوری نیوز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *