پایان ماموریت نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان

وزیر بهداشت و درمان با درخواست پایان ماموریت دکتر محمد‌حسین قربانی، نماینده تام الاختیار وی در گیلان در جهت مدیریت بیماری کرونا، موافقت کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)، در پی اعلام درخواست پایان مأموریت دکتر محمد حسین قربانی از نمایندگی تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان در جهت مدیریت بیماری کرونا با توجه به کنترل نسبی بیماری کووید ۱۹ در استان، وزیر بهداشت با این درخواست موافقت کرد.
دکتر محمد حسین قربانی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت و درمان ضمن تقدیر از مسوولان و مردم در جهت کنترل نسبی ویروس کرونا در استان اعلام کرده بود که بحران کرونا در گیلان به یک رویه با ثبات رسیده است.
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس دهم همچنین از وزیر بهداشت و درمان خواسته بود، ضمن موافقت با پایان ماموریتش در گیلان، ادامه امور با محوریت دانشگاه علوم پزشکی گیلان و استاندار دنبال شود.
گفتنی است با شیوع ویروس کرونا در گیلان، دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان پس از پایان مأموریت مهدی شادنوش، طی حکمی از ۱۶ اسفندماه سال گذشته دکتر محمد حسین قربانی، نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس و‌ نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان را به عنوان نماینده خود در گیلان جهت مدیریت بیماری کرونا منصوب کرده بود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *